Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

OBSADY SĘDZIÓW 2018

              

 

Spławik

19 maj 2018r

I Zawody Spławikowe U15/U20

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: Piotr Gołda


Z-ca/Głównego: Ryszard Seroka


Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Karol Breske

2. Robert Jamróz

3. Roman Mazur

4. Marian Trzeciak

 


 

Spławik

20 maj 2018r

Mistrzostwa Okręgu Weteranów 55+

Poręba k. Zawiercia

  

Sędzia Główny: Ryszard Seroka

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Henryk Matuszewski

2. Mariusz Rolka

3. Hieronim Banasiak

4. Jacek Zieliński

5. Marek Dróżdż

 

 


 

 

 

Spławik

27 maj 2018r

I Liga "Puchar Wiosny"

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: Tadeusz Karaszkiewicz

 

Z-ca/Głównego: 

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Piotr Gołda

2. Krzysztof Balcarek

3. Józef Cena

4. Aleksander Podgórny

5. Adam Nieckuła

6. Elżbieta Ratyńska

7. Henryk Ratyński

 


 

 

Spławik

09-10 czerwiec 2018r

Mistrzostwa Okręgu U15

Poręba k. Zawiercia

  

Sędzia Główny: 

 

Z-ca/Głównego: 

 

Sekretarz: 



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

 


 

 

Spławik

16-17 czerwiec 2018r

Mistrzostwa Okręgu U20/U25/Kobiet

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: 

 

Z-ca/Głównego: 

 

Sekretarz: 



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

 



 

 

Spławik

16-17 czerwiec 2018r

Mistrzostwa Okręgu U20/U25

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: 

 

Z-ca/Głównego: 

 

Sekretarz: 



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

 


 

 

Spławik

21 lipiec 2018r

I Liga "Puchar Lata"

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: 

 

Z-ca/Głównego: 

 

Sekretarz: 



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

 

 

 

 Gruntowe 

 

Sędzia główny:

 

Z-ca/Głównego:

 

Sekretarz:

                

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


 1. 

 2. 

 3. 

 

 

 

 

 


 Spinning

13.05.2018r. godz. 6.00

"Puchar Odry  " rz. Odra w Kędzierzyn Koźle

 

Sędzia główny: Krzysztof Balcarek


Z-ca/Głównego:


Sekretarz: Marek Bil


 

 

 Sędziowie miarowi:

 

 1. Olejczyk Zbigniew

 2. Nieznański Tadeusz

 3. Mucha Marcin

 4. Gołda Piotr

 5. Mularczyk Piotr (nr.3 Bytom)

 6. Delewski Kazimierz

 7. Kadłubiec Henryk

 8. Kowalczuk Tomasz 

 9. Guzek Leszek

10. Długajczyk Roman

11. Proksa Zenon

 


 Mucha 00.00.00

"                              "

 

 

 Sędzia główny:

 

 Z-ca/Głównego:

 

 Sekretarz:


 Sektorowi:  

 

 1.

 2.

 3.