Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

OBSADY SĘDZIÓW 2018

              

 

Spławik

19 maj 2018r

I Zawody Spławikowe U15/U20

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: Piotr Gołda


Z-ca/Głównego: Ryszard Seroka


Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Karol Breske

2. Robert Jamróz

3. Roman Mazur

4. Marian Trzeciak

 


 

Spławik

20 maj 2018r

Mistrzostwa Okręgu Weteranów 55+

Poręba k. Zawiercia

  

Sędzia Główny: Ryszard Seroka

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Henryk Matuszewski

2. Mariusz Rolka

3. Hieronim Banasiak

4. Jacek Zieliński

5. Marek Dróżdż

 

 


 

 

 

Spławik

27 maj 2018r

I Liga "Puchar Wiosny"

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: Tadeusz Karaszkiewicz

 

Z-ca/Głównego: 

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Piotr Gołda

2. Krzysztof Balcarek

3. Józef Cena

4. Aleksander Podgórny

5. Adam Nieckuła

6. Elżbieta Ratyńska

7. Henryk Ratyński

 


 

 

Spławik

09-10 czerwiec 2018r

Mistrzostwa Okręgu U15

Poręba k. Zawiercia

  

Sędzia Główny: Grzegorz Kosin

 

Z-ca/Głównego: Ryszard Seroka

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Henryk Matuszewski

2. Krzysztof Kamiński

3. Stanisław Jaros

4. Paweł Walkowicz

5. Tadeusz Pasierb

6. Lesław Sikorski

7. Edward Kotela

8. Bogdan Klama

 


 

 

Spławik

16-17 czerwiec 2018r

Mistrzostwa Okręgu U20/U25/Kobiet

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: Lech Gorczyński

 

Z-ca/Głównego: Ryszard Seroka

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Henryk Matuszewski

2. Piotr Gołda

3. Karol Breske

4. Joachim Wieschalka

5. Zdzisław Marciniak

6. Paweł Pietryga

7. Henryk Stefunyn

8. 

 



 

 

Spławik

23-24 czerwiec 2018r

Mistrzostwa Okręgu Seniorów

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: Ryszard Seroka

 

Z-ca/Głównego: 

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. Karol Breske

2. Piotr Gołda

3. 

4. Marek Bil

5. Henryk Matuszewski

6. Tadeusz Bryniarski

7. Zbigniew Kubicz

8. Roman Mazur

9. Czesław Walczyk

10. Marcin Mucha

11. Antoni Bochenek

 


 

 

Spławik

21 lipiec 2018r

I Liga "Puchar Lata"

Rzeka Odra - Kędzierzyn Koźle

  

Sędzia Główny: Marek Bil

 

Z-ca/Głównego: 

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa



 



 

 

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

 

 

 

 Gruntowe 

Mistrzostwa Okręgu I Tura

30.06.2018 rzeka Odra, Kędzierzyn-Koźle

Sędzia główny: Karol Breske

 

Z-ca/Głównego:

 

Sekretarz: Aleksandra Kurzepa

                

 Sektorowi / Wagowi / Kontrolni:


 1. Tadeusz Nieznański

 2. Tadeusz Karaszkiewicz

 3. Adam Suchorabski

4. Józef Topór

 

 

 

 

 


 Spinning

13.05.2018r. godz. 6.00

"Puchar Odry  " rz. Odra w Kędzierzyn Koźle

 

Sędzia główny: Krzysztof Balcarek


Z-ca/Głównego:


Sekretarz: Marek Bil


 

 

 Sędziowie miarowi:

 

 1. Olejczyk Zbigniew

 2. Nieznański Tadeusz

 3. Mucha Marcin

 4. Gołda Piotr

 5. Mularczyk Piotr (nr.3 Bytom)

 6. Delewski Kazimierz

 7. Kadłubiec Henryk

 8. Kowalczuk Tomasz 

 9. Guzek Leszek

10. Długajczyk Roman

11. Proksa Zenon

 


 Spinning

03.06.2018r. godz. 6.00

"Puchar Kozłowej Góry" 

 

Sędzia główny: Krzysztof Balcarek


Z-ca/Głównego:


Sekretarz: Marek Bil


 

 

 Sędziowie miarowi:

 

1. Marcin Mucha

2. Henryk Kadłubiec 

3. Czesław Bigaj

4. Kazimierz Delewski

5. Mularczyk Piotr (nr.3 Bytom)

6. Antoni Bochenek

7. 

8.  


 Mucha 00.00.00

"                              "

 

 

 Sędzia główny:

 

 Z-ca/Głównego:

 

 Sekretarz:


 Sektorowi:  

 

 1.

 2.

 3.